İstanbul Saç Simülasyonu

HAKKIMIZDA

Fatma Keklik Kimdir?

Ben Fatma Keklik, saç simülasyonu ve güzellik uzmanıyım.
15 yıldır sektörde olup son 5 yıldır kendi kliniğimde sadece saç simülasyonu işlemleri yapmaktayım.

Sektörde gördüğüm saç seyrekliği işlemlerinin başarısız sonuçlarını gördükçe, saç simülasyonu alanında uzman olmak için adımlar atmaya başladım.

 Milli Eğitim Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı kurumlardan çeşitli eğitimler sonrasında  sertifikalarımı alarak işe başladım.

Saç simülasyonu halkımız tarafından çok bilinmeyen bir uygulamadır. Saç problemi yaşayan kişilerin doğru boyalar ve doğru teknik ile buluşması çok önemlidir. Maalesef her sektörde olduğu gibi saç simülasyonu sektöründe de kazanç sağlamak adına kalitesiz işler yapıldığını danışanlarımdan aldığım şikayetler sayesinde görmekteyim. Mesleğime olan saygım ve iş etiğim gereği, kullanmış olduğum kaliteli ve sektöründe lider boya markaları ile tecrübemi birleştirerek en iyi sonucu sizlere en makul fiyatlara sunmaya çalışıyorum.

Yaptığım işlemlerden aldığım olumlu geri dönüşler mesleğimle ilgili daha iyisini yapmama imkân sağlıyor. İşime duyduğum saygı ve verdiğim her hizmetin arkasında duruyor olmam, beni diğer meslektaşlarımdan farklı kılan en önemli özelliğimdir.

Saç seyrekliği konusunda problem yaşıyorsanız benimle birebir iletişime geçebilirsiniz.

Özgüveninizi kazanmak için Fatma Keklik farkıyla yanınızdayım.

 

Open chat
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?